KULE Yangın ve Güvenlik Yönetimi, dış kaynaklı yangınla mücadele, teknik kurtarma ve güvenlik hizmetleri sunan Özel Yangın Güvenlik Hizmeti sunar. Kuruluşumuz, olağanüstü yüksek güvenilirlik standartlarını koruyan önde gelen kamu, özel ve devlet kurumlarına hizmet vermektedir. Müşterilerimize sağladığımız maddi faydalar arasında mevzuata uygunluk, genel risk ve yükümlülüğün azaltılması ve değerli varlıkların ön saflarda korunması yer alır. Yangınlar konusunda doğru bilinen bir çok yanlış kanı vardır. Bunlardan biri de yangınların çıkış saatleridir. Dünya genelinde yapılan istatistiklere baktığımızda büyük yangınların çoğunlukla insanların olay yerinde olmadığı saatlerde, başlarken fark edilmeyen yerlerde olduğu görülmektedir.

Bunun anlamı da şudur, insanlar büyük ve ölümcül yangınlara en hazırlıksız oldukları zamanda yani gece yada tatil zamanlarında yakalanmaktadır. Biz firma olarak siz evinizde güvenle huzur içerisinde kalırken, işletmenizi 24 saat bekliyoruz ve oluşabilecek yangınlara en kısa zamanda profesyonel bir şekilde müdahale ediyoruz. Sizlere maddi ve can kaybı açısından ve zaman yönünden büyük kolaylıklar sağlıyoruz.

Şehir itfaiyesinde sadece şehirlerde yararlanabilirsiniz. Sizin çalışma alanınız şehrin dışındaysa mutlaka bir itfaiye ekibine ihtiyaç duyarsınız. Bunu ya kendi personelinizi eğiterek ve yeterli donanım sağlayarak yapabilirsiniz yada konusunda özel bir itfaiye ekibiyle sağlarsınız. Biz sizin için hem şehirde hem de ülkenin bütün topraklarında hizmet verebiliriz. bunun için yeterli donanım ve personele sahibiz.